Petra Sokolová

Vystudovala marketing a grafický design ve státě Washington ve Spojených  státech amerických, kde odstartovala svou kariéru v reklamním světě. Většinu své 20leté profesní dráhy strávila v USA prací na kampaních pro klienty jako Nike a MGM Grand, zakládáním vlastních butikových reklamních agentur, nebo působením v korporátních marketingových týmech. Specializuje se na strategii, rozvoj brandu s ohledem na psychologii zákazníka a komunikaci v jak tradičních, tak nových médiích. V současné době velí komunikační strategii v agentuře Hanisch & friends. Ve volném čase řídí marketing pro TEDxPrague a na druhé kariérní koleji se věnuje lidsko-právním otázkám, konkrétně problematice domácího a sexuálního násilí. 

Petr Hanisch

Svou dráhu začal před čtvrtstoletím, tehdy byl součástí pionýrských dob internetu a prvních online reklamních kampaní.  Působil na pozici obchodního a marketingového ředitele významného internetového portálu. 6 let byl ve vrcholných orgánech SPIR, zároveň má na svědomí kategorizaci českého internetu.
Zná velmi dobře online prostředí, pro své klienty zpracovával marketingové strategie, tvořil mediální plány. Má zkušenosti z mediální agentury, kde řídil tým specialistů. Jeho doménou je komunikace s klienty a proklientsky orientovaný přístup.

Pracoval na významných klientech: AL-KOVasky, Czechtrade, Lázně Teplice, Direct pojišťovna, Igráček, Techmánia.

V současnosti pomáhá s rozvojem brandu a marketingových aktivit významnému zpravodajskému serveru. Ve svém volném čase se věnuje fotografii, výtvarnému umění, designu.

Máme pro vás k dispozici profesionály, kteří dokonale ovládají:

R

Komplexní marketingová strategie

R

Obsahová strategie

R

PPC audit

R

Správa PPC

R

Správa sociálních sítí

R

Kreativní design

R

Web design

Víte, jak probíhá spolupráce s námi?

Petr Hanisch

Petr Hanisch

Strategy and Media

+420 602 111 334
petr@hanischandfriends.cz